Българският нападател на футболният отбор на Тампа Бей записа асистенция в мач от последния кръг на NASL. Мачът срещу Минесота бе много оспорван, с много обрати и завърши наравно 3 на 3 като българина подаде за 1 на 1 с прецизно центриране в наказателното поле. След гола последва активизиране на отбора от Флорида  като дори и успяха да поведат в 45-та минута чрез L. Mkosana . Така двата отбора се прибраха на почивката при резултат 2 на 1. През второто полувреме гостите вкараха 2  бързи гола в 57-та и 61-та минути чрез Daniel Mendes и M. Ibarra, но Тампа успя да изравни в 74-та с гол на  F. Sanfilippo. Така двубоят завърши зрелищно при 3 на 3, а българинът е водач на отбора с 2 гола и 3 асистенци след 9-я кръг на пролетния дял.