Топнападателят Костадин Шилев

01

Двамата голмайстори се поздравяват

През изминалата събота „Балкан“ (Чикаго) отнесе с 7:3 „Висла 1927“ в мач от „червената“ дивизия за над 30-годишни в Премиер Сокър Лийг. Головата серия в мача започна с центриране на Васил Чирпанлиев добре засечено с глава от Стоян Стойчев за 1:0. На следващата атака Евгени Михайлов влезна в наказателното поле и промуши топката между краката на защитник, тя попадна в Любомир Иванов, за който само остана да я вкара за 2:0. Десет минути по-късно Евгени Руссу видя Костадин Шилев по лявото крило подаде му с прехвърлящ пас и Шилев вкара за 3:0. Тук последва отпускане и поляците върнаха едно попадение за 3:1. Но след гола дойдоха отново минутите на Костадин Шилев, който вкара хеттрик за 6:2. Последното попадение за „балканци“ отбеляза капитана Васил Чирпанлиев за 7:3.

05

Голмайсторът Стоян Стойчев

„Поздравявам отбора с напълно заслужената победа. Владеехме ситуацията и нямаше как да бъдем изненадани. Имаше някои слаби момента в мача, но това е нормално при толкова голове. Имаме една седмица почивка и чакаме следващия двубой. Получи се добър мач“, коментира играещият треньор на „Балкан“ – Николай Димитров.