Голмайсторът Добрин Добриков

При над 40-годишните „Ботев“ (Чикаго) завърши 1:1 с „Де Пол“. Американците поведоха с 1:0 в 54-минута, десет минути по-късно атака подхваната от Костадин Везьов и негов опасен удар беше отразен от противниковият вратар, но при добаваката Добрин Добриков изравни за 1:1. Малко преди това с последни усилия вратаря Николай Димитров и централният защитник Румен Стойчев опазиха българската врата. До този момент „канарчетата“ не бяха губили точки срещу този съперник.

02

Виктор Руссу

„Мачът се игра при много труден наводнен терен . Бяхме по-добрият отбор и трябваше да спечелим, както винаги направихме много пропуски.“, беше кратък стратегът на „Ботев“ (Чикаго) – Димитър Атанасов.

04

Ивайло Манахилов и Любомир Бонев скачат на стена

Тази неделя от 9:00 часа сутринта на адрес: 1071 Brantwood Ave, Elk Grove Village, IL, 60007, „Ботев“ играе с „Румъния“. На същия терен веднага след мача на „Ботев“, от 11:00 часа ще играе най-новият български тим „София БГ“ с „Интернационал“ в мач от групата за над 48-годишни.