„България“ победи трудно с 3:2 „Търновия“ и си върна за загубата в началото на сезона. „Лъвовете“ поведоха с 2:0, след голове на Мирослав Николов и Ивайло Атанасов. Този резултат остана до началото на втората част, когато поляците успяха набързо да изравнят резултата с две попадения от статични положения за 2:2. Опитният отбор на „България“ се мобилизира, и в средата на полувремето получи право да изпълни единадесетметров наказателен удар. Зад топката застана намиращият се в страхотна форма Мирослав Николов, който не сгреши и донесе трите точки на своите.

Играещият треньор Анатоли Вътев

„Мачът не беше лесен, атмосферните условия бяха трудни. Второто полувреме вятъра се засили много. Като цяло не играхме добре, но съм доволен от резултата и трите точки, който спечелихме. Много хора отсъстваха, надявам се в следващите мачове да успеем да се съберем“, коментира играещият треньор на „България“ – Анатоли Вътев.