Радост след поредния гол01

„Юнаците“ поздравяват голмайстора Мирослав Стамболийски

„България“ спечели с 4:1 гостуването си на „Висла“ в мач от трети кръг на „бялата“ дивизия за над 30-годишни в Премиер Сокър Лийг. През първите 10-минути от началото на мача българите скриха топката на противника. Въпреки това, поляците показаха зъби и сътвориха няколко опасни контраатаки при една от които успяха да вкарат за 1:0. Така завърши и първото полувреме. На почивката играещият треньор Светозар Самаров направи нужните корекци и отбора излезе преобразен. Още с първата по-сериозна българска атака Мирослав Стамболийски проби по дясното крило и центрира топката на главата на Венцислав Календжиев, за който остана само да я насочи в противниковата врата за 1:1. Асистенцията, която Мирослав Стамболийски направи за изравнителния гол му подейства мотивиращо и в следващите минути забоде две попадения, с което реши мача. Малко преди края се разписа и Наско Иванов, оформяйки крайният резултат 1:4.

04

Капитанът Иван Драганов беше близко до гола

„Играхме в много тежко време и след като ни поведоха успяхме да обърнем мача в наша полза, от което съм много доволен и благодаря на момчетата. Важна победа за отбора, на която ще се наслаждаваме тази седмица.“, каза играещият треньор на „България“ – Светозар Самаров.