Представителят на „София БГ“ – Христо Паунов, Вицепрезидентът на ПСЛ – Гаетано Траверса и организаторът на „Левски“ Чикаго – Николай Василев

На тазгодишното отчетно-изборно събрание на Премиер Сокър Лийг, отново българската маса беше отрупана с най-много спечелени трофеи. „Левски“ Чикаго спечели поредната четвърта шампионска титла в „бялата“ дивизия, при над 30-годишните. „Сините“ изпратиха най-силния си сезон, завоювайки за втори пореден път Купата на щата Илинойс. Във Форт Уейн, Индиана, за първи път, от третия опит, „Левски“ Чикаго 2014 вдигна купата на Средно-Западните щати, което прати отбора на финалите за Националната купа в Детройт, Мичиган. Там „Левски“ детонира на финала единствения трикратен носител на Националната купата „Кристос“ 1997. С този успех, „Левски“ Чикаго влезе в историята, като първия отбор от щата Илинойс, спечелил престижния трофей при над 30-годишните.

Президентът на ПСЛ и ИССА – Клаудио Фриго, връчва поредната шампионска титла на „Левски“ Чикаго

Освен „сините“, които стават шампиони всеки сезон от създаването на отбора, този сезон късметът се усмихна и на най-новия български тим при над 48-годишните – „София БГ“. С абсолютно еднакви показатели във всяко отношение, ветераните станаха шампиони заедно с „Парк Ридж Роуз“. Такъв случай, два отбора шампиони, се случва за втори път в Премиерлигата. Първият път е през сезон 2013, когато в Първа дивизия на отворената група „Хеленик“ и „Танкс“ разделят първото място.

Клаудио Фриго награждава „София БГ“

Традиционно силно представяне направиха двата български отбора в „червената“ дивизия за над 30-годишни – „Балкан“ и България“, които завършиха съответно на второ и трето място в първенството, след хита „Хорсебокс Юнайтед“. След драматичен финал за купата, „България“ победи с дузпи шампиона „Хорсебокс Юнайтед“ и вдигна отличието. В тройката място намери, завоювайки бронзовите медали, единственият български преставител при над 40-годишните „Ботев“ Чикаго. От родните отбори, единствено „Бодрост“ остана извън челната тройка, на четвърто място в шампионата на отворената група. Въпреки това, „бодрите момчета“ загатнаха за голям потенциал през следващия сезон.

Организаторът на „Левски“ Чикаго – Николай Василев и шефът на съдиите – Питър Ставрополус