02

Голмайсторът Светозар Гюров

„Левски“ (Чикаго) 2014 загуби със 7:4 дербито срещу лидера във временното класиране „Адриа“, във възрастовата група за над 30-сет годишни. Хърватите поведоха с 2:0, а българите изравниха за 2:2 и подържаха интригата в мача. На полувремето резултатът беше 3:3. С подновяването на играта, грешка в защита обърна резултата в полза на противниците. За „сините“ попаденията отбелязаха Стоян Трендафилов, Димитър Стойков, Здравко Кюров и Светозар Гюров.03

Българите вкарват гол

„Това беше най-стойностният отбор, срещу когото сме играли до този момент в новосъздадената лига. Хубаво е, че имаме още два мача срещу тях и се надяваме да успеем да ги победим. Бяха се подготвили с няколко нови футболисти, които обърнаха резултата в тяхна полза. Има още много мачове в зала и всичко е възможно“, коментира голмайсторът Димитър Стойков.
Този петък вечер, от 10:40 ч., „Левски“ (Чикаго) 2014 играе с шотландския „Рейнджърс“ (Чикаго), в директен спор за второто място във временното класиране. Мачът ще се изиграе в спортен център „Одиум“, в предградието на Чикаго – Вила Парк.04