Най-новият български футболен тим „Левски“ Чикаго отнесе аутсайдера в групата при над 30-сет годишните „Итаска“ със 7:0. До 30-та минута гостите от „Итаска“ се бранеха като опълченците на Шипка и „сините“ така и не можаха да открият резултата. С появяването на Стоян Стойчев – Ето на терена падна и първия гол 1:0 за „Левски“, така завърши и първата част. След почивката зрителите наблюдаваха рубриката „Гол след гол“, Стоян Стойчев оформи своя хеттрик в мача, а по веднъж се разписаха Йордановците Радев и Ничев. Шестия гол вкара железният Мирослав Стамболийски, а седмото попадение оформи върлия левскар и ветеран в отбора Костадин Везьов. Така след четири изграни мача и един отложен, българите са лидери в класирането на „бялата девизия“ с голова разлика 29:1. Тази неделя от 9:30 часа сутринта на адрес: 700 Oak Brook Rd Oak Brook, IL 60523 „Левски“ играе с най-големият си опонент за първото място ФК „ДеПаул“. Изпитанията на „сините“ продължават в началото на седмицата на 24-ти юни (вторник ) от 8:00 вечерта на адрес: 3565 Legacy Blvd, St Charles, IL 60174, където „Левски“ играе полуфинал за купата на щата Илинойс със St Charles Celtics. „Доволни сме от момчетата, нищо че играхме с отбор на последно място имаше желание от всички и се стараха. За пръв път откакто съществува отбора се събрахме пълна група от 18-сет футболисти. Мисля че, сме готови за тежките мачове, който ни предстоят следващите две седмици.“, коментира играещия помощник треньор на „Левски“ Чикаго – Александър Карабелски.