02

Чилиецът Серхио Бенавидес

„Левски“ (Чикаго) изигра втори контролен мач, преди старта на шампионата на 24-април. Българите отстъпиха с минималното 4:3 от мароканския тим „Грийн бойс“, който се състезава в отворената група. Мачът се изигра през изминалата неделя сутрин, при температурa малко под нулата, ветровито и дъждовно време. Сините поведоха с 2:0 през първата част, с голове на чилиецa Серхио Бенавидес и румънецa Габриел Димитреску – Габи.

03

Румънецът Габриел Димитреску

През втората част мароканците направиха обрат за 3:2, a легионерът Бенавидес изравни за 3:3. Малко преди края, „зелените“ момчета вкараха за 4:3 от дузпа. В този мач, поради отсъствието на старши-треньора Пламен Бежански, отборът бе воден от капитана Александър Карабелски. Главен съдия на двубоя беше българинът Михаил Петров.

04

Капитанът Алекс Карабелски дава напътствия на Стоян Стойчев

„Терена беше перфектен и топката се движеше бързо. Радващо е, че няма сериозни контузии и в двата лагера. Стана хубава проверка и идващата неделя продължаваме с приятелските мачове, с по-млади състави“,коментира капитанът на „Левски“ (Чикаго) – Александър Карабелски.

05

Стоян Стойчев в атака за „сините“

Тази неделя, от 9:15 ч. сутринта, на Олимпик Парк в Шамбург (игрище номер 5), „Левски“ (над 30-годишни) играе контролна среща с „Бодрост“ (отворена дивизия).