Георги Георгиев скача за висока топка

01

На полувремето треньорът Франк Палумбо дава настъвления

В мач от 10-ти кръг на Премиер Сокър Лийг в „бялата“ девизията за над 30-сет годишни „Левски“ Чикаго 2014 победи с 4:0 полския тим „Старе Бики“. През първата част за „сините“ се разписаха Мартин Минков и бесарабския българин Георги Недев, а магичният халф Стоян Младенов удари странична греда. През второто полувреме съдиите отмениха гол на Стефан Златев, но малко по-късно той отново вкара за 3:0. Последва нова странична греда за българите, дело на Мартин Минков, който открадна една топка и избра да стреля, вместо да подава. Четвъртото попадение в мача отбеляза Димитър Стойков. „Днешния мач беше много интигуващ, противникът се хвърли здраво срещу нас. Но ние играхме много дисциплинирано и заслужено спечелихме мача. Няма значение кой е срещу нас, винаги излизаме за победа. Сигурен съм, че следващия път ще се представим още по-добре.“, каза треньорът на „Левски“ Чикаго – Франк Палумбо. Тази събота и неделя „Левски“ Чикаго ще участва в традиционно силния футболен турнир „Стефан Зимер“, организиран от немския клуб „Грийн Лайт“. Адреса на на игрищата е: 601 Wille Rd, Des Plaines, IL, 60018 (Majewski Metro Park). Мачовете са на голям терен, две полувремена по 20-сет минути, без почивка.

03                                                                                             Тони Тодоров в ролята на капитан