„Сините“ се поздравяват след поредния гол
07

Класиране на „Левски“ Чикаго 2014 след 13-ти кръг

„Левски“ Чикаго отнесе като ураган последния във временното класирането „Итаска“ в „бялата“ девизия за над 30-сет годишни в Премиер Сокър Лийг. „Сините“ победиха американците със свещенния „син“ резултат 7:1. Хеттрик за „Левски“ направи бившия професионален футболист и капитан на отбора Стоян Младенов. 01

Капитанът на „Левски“ Чикаго – Стоян Младенов

По веднъж се разписаха бесарабският българин Георги Недев, Мартин Минков, който пази на вратата през първата част, нападателят Васил Чирпанлиев вкара от дузпа, а последното седмо свещенно попадение оформи ветерана Костадин Везьов, който изработи дузпата за „сините“. Легендата Тони Тодоров и капитана Стоян Младенов добавиха по една греда към актива на „Левски“ Чикаго.03

Мартин Минков в ролята на вратар

Домакините вкараха почетното попадение в началото на втората част. Първото полувреме завърши с класическото 3:0 в полза на „Левски“ Чикаго 2014.                                                                                            „Благодаря от сърце на момчетата за страхотната победа, направиха ми страхотен подарък за рождения ден.“, коментира италианският треньор на „Левски“ Чикаго – Франк Палумбо. 05

Георги Георгиев в борба за топката

Тази неделя от 9:30 часа на адрес: 1750 Techny Rd, Northbrook, IL 60062, „Левски“ Чикаго приема основния конкурент за титлата „Де Паул“. До този момент „Левски“ Чикаго има 13-сет победи от 13-сет мача, с голова разлика 65:7. Ако „сините“ успеят да победят опонента си тази неделя, ще станат шампиони два кръга преди края на първенството.