03

Разбъркване пред вратата на „чуковете“

„Миньор“ Чикаго загуби трети пореден мач от първенството по минифутбол в зала на Метрополитан Сокър Лийг. „Чуковете“ паднаха с 2:1 от украйнския тим „Уингс“. Съперниците поведоха в резултата след съмнение за игра с ръка на украйнския нападател. Пет минути по-късно Асен Василев изравни от статично положение. Резултата се запази две минути преди края, когато късмета беше на страната на „Уингс“ и отбелязаха попадение за 2:1. Последва канонада от удари към украйнската врата, но топката така и не влезна във вратата. 02

Вратаря Никола Каранаков

„За разлика от предишните два мача този път съм доволен, имахме многото контузени и липсващи играчи, но момчетата се постараха и бяхме напълно равностойни. Може би малко късмет и шанс не ни достигнаха в края на мача. Въпреки загубата играхме добре и това ми два надежда, че в следващите мачове ще постигнем по-добри резултати.“, каза треньорът на „Миньор“ Чикаго – Емил Миланов.
Тази неделя от 2:15 часа централно американско време „Миньор“ Чикаго играе с 18-сет годишната формация на „Чикаго Файър“. 04

Треньора Емил Миланов

След изиграването на четвърти кръг представителите на отборите в МСЛ, начело с президента Стив Симонс, се събраха, за да обсъдят подробности за предстоящия сезон на открито.