Топнападателят на „Левски“ Чикаго – Мирослав Манолов, отбеляза двоен хеттрик за победата със 7:1 над „Национал“, в мач от първенството на „бялата“ дивизия в Премиерлигата. Голмайсторът вкара 5 попадения през първата част, а дежурния си гол добави ветеранът Костадин Везьов. Румънците отбелязаха почетното попадение, в края на първото полувреме.

Гунчев поздравява Манолов след поредния гол

С подновяването на играта, „сините“ намалиха темпото, а Манолов нацели страничната греда и добави нов гол за крайния резултат 7:1. По три асистенции за победата дадоха Росен Каптиев и Владимир Вукайелович, а една добави Михайло Добрасинович. Дебют за „Левски“ Чикаго направи генералният спонсор на тима – Михаил Михайлов. Бившият юноша на „Монтана“, на няколко пъти беше близо до отбелязването на гол, но ударите му минаваха близо до гредата.

Голмайсторът Костадин Везьов

„Това е мач, от които не можем да си вадим големи изводи. Противникът не беше на нашето ниво и победихме без особено усилие. Навлизаме във фаза на трудни мачове и ни трябват победи, ако искаме да защитим името си на трикратен шампион“, коментира треньорът на „Левски“ Чикаго – Пламен Бежански – Газдата.

Спонсорът на отбора Михаил Михайлов

Тази неделя (13 август), от 9:00 ч. сутринта, на адрес: Central Park West, Oak Brook, 1450 Forest Gate Rd, Oak Brook, IL, 60523, „Левски“ гостува на „Триколори“.
Припомняме ви, че „Триколори“ е единственият отбор, срещу когото „Левски“ има отрицателен баланс. Румънците са лидери във временното класиране, без загуба до момента, с 8 победи и един равен мач. „Левски“ е пети, със 7 победи и две загуби.