Голмайсторът Стефан Ялучев05

Тодор Пармаков в атака

Най-новият български отбор – „СофияБГ“, загуби с 3:2 от „Стари Буки“ мача си от втори кръг в новосформираната група за над 48-годишни в Премиер Сокър Лийг. В началото домакините поведоха с 1:0. Пет минути по-късно, Ангел Йолов беше спънат в накзателното поле и главният съдия посочи бялата точка. За жалост, ударът на Любомир Бонев не уцели очертанията на вратата и резултатът остана непроменен до края на първата част. С подновяването на играта, „юнаците“ получиха втори гол за 2:0. На следващата атака, Стефан Ялучев беше изведен сам срещу вратаря от Тодор Пармаков и вкара за 2:1. Десет минути по-късно отново Ялучев направи резултата 2:2. В 75-та минута, поляците вкараха за 3:2 от дузпа и времето не достигна на нашите за нещо повече от почетна загуба.

03

Иван Тонин

„Играхме на ниво, но нямахме шанс. Две наши грешки в защитата – два гола. Надявме се да успеем да се реваншираме срещу следващия съперник. Двамата основни играчи – Николай Шавулев и Виктор Димитров, се контузиха за неопределно време. Въпреки усилията и натиска, които положихме през целия мач, не можахме да го материализираме в голове“, каза играещият треньор на „СофияБГ“ – Костадин Грозданов.