Стоян Трендафилов със втори пореден хеттрик02

Анатоли Вътев вкара два гола

Най-новият български футболен тим в Чикаго – „Левски“ 2014, отнесе с 9:2 поляците от „Старе Бики“ във възрастовата група за над 30-сет годишни е зала. „Сините“ получиха първи гол, но това само ги раздразни и стартираха рубриката гол след гол.
Във втори пореден мач хеттрик за „Левски“ Чикаго, отбеляза юношата на „Пирин“ Благоевград – Стоян Трендафилов – Бонбона. По два гола записаха опитните Анатоли Вътев и Светозар Гюров. По един гол добавиха Евгени Михайлов, Георги Георгиев и Димитър Стойков. През цялото време на вратата на българите пази резервният вратар Станислав Ангелов. 03

Светозар Гюров с две попадения

След тази победа, „Левски“ вече заема трето място, след три кръга с общо 4-ри точки. Пред „сините“ са хърватския тим „Адриа“ и шотландците от „Рейнджърс“ Чикаго.
Следващия петък новоучредената футболна лига в зала почива заради големият християнски празник Рождество Христово.
Подобно на английската висша лига, веднага след посрещането на новата година, още на втори януари в „Одиум спорт център“, предградието Вила Парк от 10 часа вечерта централно американско време „Левски“ Чикаго играе с „Рейнджърс“ Чикаго в мач от четвърти кръг на първенството.