В последния кръг от първенството на майсторската група в Премиерлигата, “Бодрост” победи с класическото 3:0 “Лечия Румъния”. И трите гола паднаха през второто полувреме. Първо мексиканецът Луис Яхел вкара за 1:0.

Голмайсторът Луис Яхел

Веднага след него опитният Танко Дяков използва объркването в редиците на противника и отбеляза за 2:0. Малко преди края на мача българите получиха право за изпълнение на пряк свободен удар. Зад топката застана Танко Дяков, който с красив “падащ лист“ оформи крайния резултат 3:0.

Голмайсторът Танко Дяков

“Не успяхме да се съберем за мача, момчетата са го ударили на почивка. Въпреки това хората, които играха се раздадоха много на терена и със задружни усилия успяхме да победим”, коментира организаторът на “Бодрост” – Ивайло Баташки.

Организаторът на „Бодрост“ – Ивайло Баташки

Тази неделя (06 октомври) от 13:00 часа на Олимпик парк в предградието на Чикаго – Шамбург, намиращо се на адрес: 1675 E. Old Schaumburg Road, Schaumburg, IL, 60173, на игрище номер 3, “Бодрост” ще изигре отложен мач с “Лайтенинг”.