Капитанът Алекс Карабелски сменя играещият мениджър Пламен Бежански01

Голмайсторът Тони Тодоров

„Левски“ (Чикаго) постигна равенство 2:2 в домакинския си мач срещу „Селтик Сент Чарлз“ в мач от първенството на „червената“ дивизия за над 30-годишни на Премиер Сокър Лийг. Българите стартираха мача с непрестанни атаки, но късметът им бягаше в завършващата фаза. Гостите показаха на няколко пъти, че са силни при контраатаките и успяха да поведат с 1:0. Малко след това Тони Тодоров изравни за 1:1. Така завърши първата част. През второто полувреме американците поведоха с 1:2 и задържаха резултата почти до самия край, когато отново Тони Тодоров измъкна равенството за „сините“. След първите три кръга, настоящите шампиони имат победа, загуба, равен и заемат трето място във временното класиране.

02

Венцислав Динков печели въздушен двубой

„Нормално е, след като миналата година още с първото участие в тази лига изненадахме всички и направихме дубъл, сега отборите да са по-добре подготвени срещу нас. Хубаво е, че тези резултати се получиха в началото на първенството, за да вземем мерки.“, каза капитанът на „Левски“ (Чикаго) – Александър Карабелски.