В мач за първенство в Първа дивизия на Метролигата “Македония” загуби с 3:0 от “Лайънс”. Мачът се изигра под проливен дъжд и допълнително затрудни двата отбора в техническите изпълнения. Украинците се бяха подготвили по-добре за срещата и логично победиха. Братята македонци имаха много отсъстващи играчи и това допълнително повлия на изхода на двубоя. На полувремето резултата беше 1:0.

Стражът Мартин Митев

“Поздравления за съперника, с наличните играчи това ни беше максимума, които можехме да постигнем. За следващия мач, някои от играчите ще се върнат от почивки и ще се подготвим по-добре”, каза треньорът на “Македония” – Ване Котев.

Въпреки загубата треньорът Ване Котев беше в добро настроение

Тази неделя (29 септември) от 12:45 АМ на адрес: Central Park West, Oak Brook 1310 Forest Gate Rd, Oak Brook, IL, 60523, “Македония” играе с “Ориндж”.