„Сините“ се радват на гола

05

Евгени Руссу

„Левски“ (Чикаго) победи убедително с 4:0 полския тим „Стари Бики“, в четвъртфинален мач от турнира за купата на лигата при над 30-годишните. През първото полувреме, след самостоятелен пробив, точен за „сините“ беше Венцислав Динков за 1:0. С подновяването на играта, отново след самостоятелен рейд, в наказателното поле на противника, Мартин Минков покачи на 2:0. Десет минути по-късно, Евгени Михайлов беше изведен през центъра и направи резултата класически 3:0. Последното попадение падна след триходова комбинация на ветераните в отбора. Първо, Костадин Везьов подаде прецизен пас на играещия треньор Пламен Бежански, последния изведе Александър Карабелски сам срещу вратаря и капитанът оформи крайния резултат 4:0.

02

Капитанът Александър Карабелски

„В мачове с такива съперници, най-важна е мотивацията. Когато футболистите познават противника добре, излизаме слабо мотивирани. След втория гол се разиграхме и започнахме да вкарваме, но ако играем така със следващия противник, ще загубим. Направихме много грешки във всички линии. Надявам се, другия мач да излезем пределно мотивирани и да победим“, коментира мениджърът на „Левски“ (Чикаго) – Пламен Бежански – Газдата.

09

Мениджърът Пламен Бежански (в дясно)

Тази неделя, от 9:30 ч., сутринта, на адрес: 700 Oak Brook Rd, Oak Brook, IL 60523, „Левски“ играе с вицешампиона „ДиПол“, в полуфинален мач от турнира за купата на лигата.