„Миньор“ Чикаго разгроми с 11:0 последния във временното класиране „Ред Девилс Селект“. Головата фиеста за „чуковете“ започна с хеттрик на бързоногото крило Георги Кьосев. Две от асистенцийте за попаденията направи перничанинът Георги Спасов, а една добави другият перничанин в тима – Данаил Сергиев. За 4:0, след самостоятелен пробив, отбеляза Данаил Сергиев. Така завърши първата част, с голяма преднина за „винкелите“.

Георги Кьосев получава поздравления от своите съотборници за поредния отбелязан гол

През втората част, няколко от основните играчи на „Миньор“ останаха на пейката, а на тяхно място се включиха момчета, които по-рядко влизат в игра. За радост на публиката, головата фиеста продължи с пълна сила. През второто полувреме се разписа почти целият отбор на „Миньор“. Най-напред Илиян Ангелов, с гол от палантерията. Младата надежда Брендън Божков отбеляза дебютното си попадение в официална среща. Опитният Борислав Огнянов също вкара дебютното си попадение за отбора. Капитанът Борислав Радев отбеляза дежурния си гол. Най-красивото попадение отбеляза Денис Зейнели с неспасяем удар, с горна греда. Бившият юношески национал Пламен Пенев записа две попадения на своята сметка. Две асистенции направи Велиян Михалев, а една асистенция добави основателят на отбора – Николай Василев.

Организаторът на „Миньор“ Чикаго – Николай Василев, поздравява голмайстора Илиян Ангелов (в средата)

Тази неделя (18 юли), от 11:00 ч. местно време, „Миньор“ Чикаго приема „Стинг“. Мачът ще се изиграе на добре познатия стадион, намиращ се на адрес: Wheeling High School 900 S Elmhurst Rd, Wheeling, IL 60090! Вход свободен!