Най-старият български отбор „Балкан“ Чикаго 2001 победи с 2:0 „Иглопол“, в мач от „червената“ дивизия за над 30-годишни, от първенството на Премиерлигата.
През първото полувреме, след асистенция на Ангел Баков от дясно, Костадин Шилев пропусна чудесна възможност да отбележи от близка дистанция. Ударът на Шилев мина много близо встрани от левия страничен стълб. Десет минути преди края, отново Шилев стреля опасно над вратата, след разбъркване пред вратата на „Иглопол“. Малко по-късно, след добро центриране на Асен Василев, Павел Радев нацели гредата с удар около точката на дузпата. Въпреки добрите възможности, българите не успяха да преодолеят полската врата. Първата част завърши при нулево равенство.

Голмайсторът Костадин Шилев

В началото на втората част, късметът все пак споходи Костадин Шилев и той отбеляза от малкото наказателно, след асистенция на Янко Ботев. Минута преди последния съдийски сигнал, Шилев заби второ попадение за 2:0. Той надбяга персоналния си пазач и излезе очи в очи с вратаря, където не сбърка. Логично, по всеобщото мнение на играчи и публика, Шилев стана играч на мача.