Победителят М.Рангелов и финалиста Красимир Белев
Бившият национален състезател по свободна борба и запален тенисист Красимр Белев се пусна на традиционните български тенис турнири организирани от Милен Рангелов. В полуфиналният си мач Красимир Белев победи Иван Янев в два сета. През първия сет действията на корта се диктуваха изяло от Белев и безпроблемно затвори първия сет с 6:1. През втория сет Янев се опита да стабилизира играта си, но повечето опит и техническата стабилност на Белев му помогнаха да затвори втория сет, а с това и мача отново с резултат 6:1 гейма. Във втория полуфинал Милен Рангелов се изправи срещу стария си познайник Илиан Павлов. Рангелов отново изигра мача концентрирано, като използвайки богатия си технически арсенал и се наложи безпроблемно в първия сет с 6:1 гейма. Във втория сет Павлов даде най-доброто на което е способен, но Рангелов хладнокръвно затвори мача с 6:3 гейма. За първи път във финален двубой се изправиха Милен Рангелов и Красимир Белев. Финалът премина на високо ниво, като Рангелов игра стабилно през по-голяма част от първия сет, успявайки да се наложи с 6:0 гейма. През втория сет бившият борец показа отлични реакции в защита и подобрение в атака, като сета вървеше оспорвано до 3:3, когато повечето рутина и стабилност на Рангелов му помогнаха да затвори мача с 6:3, взимайки шампионската купа от турнира.