В отворената група на Премиерлигата, „Бодрост“ завърши наравно 1:1 с шампиона „Кразни Жасло“. В средата на втората част, поляците останаха с човек по-малко на терена, заради умишлен удар с лакът срещу Мирослав Манолов. Малко след това, българите инкасираха гол, а две минути преди края на мача, Миро Манолов изравни, след удар с глава.

„Получи се хубав мач с шампиона на дивизията. Показахме, че по нищо не отстъпваме на най-добрите отбори в лигата. Сега остава да се представим на ниво в турнира за купата“, коментира треньорът на „Бодрост“ – Александър Яновски.

Припомняме ви, че „Бодрост“ е единственият отбор, който шампионът „Кразни Жасло“ не успя да победи през сезона. В първия мач, бодрите момчета победиха с 4:3, след като губеха с 1:3.
Тази неделя (21 октомври), от 11:00 часа, на Олимпик парк в Шамбург (игрище номер 1), „Бодрост“ стартира турнира за купата срещу „Джагелония“