“Бодрост” Чикаго победи с 2:0 в приятелска среща “Молдова”. Първото попадение за бодрите момчета отбеляза, бившият професионален футболист – Мирослав Манолов. Първото полувреме завърши с 1:0 в полза на българите.

Голмайстотът Мирослав Манолов

В началото на втората част молдованците изравниха за 1:1. В средата на полувремето, голмайсторът Миро Манолов асистира на бившия юношески национал Пламен Пенев, който покачи на 2:0.

Голмайсторът Пламен Пенев

В срещата “Бодрост” игра с новите екипи на Варненската фирма за спортна екипировка “Misho”.
“Добра проверка се получи, играхме добре. Събрали сме добър отбор и се надяваме да станем шампиони. Имаме всички шансове и дано късметът е на наша страна. Надяваме се, да нямаме контузени играчи през годината и всичко да мине гладко. Чакаме първия мач за първенството”, каза играещият помощник-треньор на “Бодрост” – Александър Яновски.
На 5 май (неделя) от 11:00 часа сутринта на адрес: Patriot Park, Arlington Heights 1801 N Dale Ave, Arlington Heights, IL, 60004, “Бодрост” ще изиграе първия си официален мач със същият съперник “Молдова”.