“България” отстрани с 5:2 коравия отбор на “Торино” в полуфинален двубой от турнира за купата в “червената” дивизия за над 30-годишни. Перуанците поведоха с ранен гол след контраатака. “Лъвовете” бързо се окопитиха и вкараха четири гола. Хеттрик отбеляза играещият треньор Анатоли Вътев, а веднъж се разписа Владимир Вукайелович. На полувремето резултата остана непроменен 4:1 за българите.

Двамата голмайстори се поздравяват

След почивката отново голмайсторът Владимир Вукайелович вкара за 5:1, а минути преди края противникът върна едно попадение за крайния резултат 5:2.

“Започнахме отпуснато и ни хванаха на контраатака. След 2:1 за нас контролирахме изцяло мача. Накрая малко се изморихме, отделно имаме много контузени хора, но всички играха добре. Вторият вратар Станислав Ангелов пази много добре”, коментира играещият треньор на “България” – Анатоли Вътев.

Добра намеса на вратаря Станислав Ангелов

Тази събота от 3:30 часа следобяд на адрес: Wheeling High School, 900 S Elmhurst Rd, Wheeling, IL, 60090, “България” играе финал за купата с шампиона “Хорсебокс Юнайтед”.