Голмайсторът Ивайло Иванов

Най-титулуваният български отбор в „България“, се върна бързо на победния ход, и след нелепата загуба в първи кръг, разгроми с 5:1 полския тим „Висла 1927“. Мачът беше от втори кръг на „червената“ дивизия при над 30-годишните, в Премиер Сокър Лийг. Поляците първи отбелязаха след гол от засада, но страничаният рефер не реагира. Лидерът в отбора – Стоян Младенов, се нагърби и отбеляза с премерен удар от средно разстояние. Пет минути по-късно, Анатоли Вътев вкара от два метра за 2:1. Така завърши първото полувреме. След почивката, два гола отбеляза Ивайло Иванов, а веднъж се разписа Мартин Минков.

03

Голмайсторът Анатоли Вътев

„Лошо начало, излязохме недостатъчно мобилизирани, но след 20-та минута влязохме в ритама на игра и резултатът говори сам по себе си. Доволни сме от всички момчета, играха добре. Гледаме напред и се надяваме да затвърждаваме постигнатите резултати до този момент“, коментира играещият помощник-треньор на „България“ – Теньо Минчев.

04

Играещият треньор Теньо Минчев

По програма, в събота следобяд, от 4:30 часа на адрес: 1801 N Dale Ave, Arlington Heights, IL 60004, трябва да се играе българското дерби между „Балкан“ и „България“. По непотвърдена информация, има голям шанс двубоят да бъде отложен.