Юношата на „Левски“ (София) – Николай Трифонов

В мач от 12-ти кръг в зала за над 30-сет годишни „Левски“ (Чикаго) завърши наравно 2:2 с лидера в класирането „Адриа“. „Сините“ изпуснаха да нанесът първа загуба на хърватите, след като водеха през по-голямата част от мача с 2:0. Противниците успяха да отбележат двете изравнителни попадения в последните три минути на мача. Головете за българите отбелязаха Евгени Михайлов и юношата на „Левски“ (София) – Николай Трифонов.

„Противникът се беше подготвил с три отбора, а ние по една или друга причина имахме само една смяна. Въпреки това, играхме добре и само умората в последните минути помогна на хърватите да спечелят точката. Имаме още един последен мач с тях, дано успеем да ги победим.“, каза организаторът Димитър Стойков.

Този петък в директен спор за второто място „Левски“ играе с шотландския тим „Рейнджърс“. Припомняме ви, че българите загубиха първите два мача с този противник. Мачът е от 9:20 часа вечерта местно време в зала „Одиум спорт център“.