03

„Сините“ поздравяват голмайсторът Владимир Вукайелович (вторият от ляво на дясно)

„Левски“ (Чикаго) постигна четвърта поредна голяма победа, в първенството за над 30-годишни в Премиерлигата. Този път „сините“ победиха с 0:6 като гост полския тим „Стари Бики“ 1983. Отново в основата на изразителната победа беше сърбинът Владимир Вукайелович, който вкара първите пет попадения и асистира на Николай Василев за шестия гол. На полувремето резултатът беше 3:0 за „Левски“, а четвъртото попадение падна от дузпа. В средата на втората част, Евгени Михайлов удари горна греда.

06

Евгени Михайлов уцели греда

„Откакто дойде Вукайелович в отбора и си застана на мястото, побеждаваме с лекота. Направихме добър трансфер в подходящ момент и в тази силна конкуренция имаме шанс за трета поредна титла. Победата можеше да бъде още по-изразителна, защото имахме поне още толкова чисти ситуации за гол, които пропиляхме. Както винаги очакваме труден мач с гърците, дано успеем да ги победим“, коментира капитанът на „Левски“ (Чикаго) – Алекснадър Карабелски.

07

Капитанът Александър Карабелски

Тази неделя (31 юли) от 9:30 ч. сутринта, на адрес: 10040 Lavergne Ave, Skokie, IL 60077, „Левски“ гостува на гръцкия тим „АЕК“.
Припомняме ви, че през миналата година гърците се оказаха непреодолим съперник за българите, след като „Левски“ спечели само точка от двата мача помежду им.