„Тенекс“ (Индианаполис) – шампион, Росен Капитев (клекналият по средата)
Росен Каптиев стана шампион в зала за сезон 2014/15 в най-силната латино-лига в Индианаполис. На финала, неговият тим „Тенекс“ победи с 4:3 в продълженията „Текила“. Мачът се игра в две полувремена по 22 минути при численост 6+1, без корнери и тъчове, подобно на лигите в Чикаго. В латино-лигата участие взеха 16-сет отбора. Като лидер в отбора на „Тенекс“, Капитев поведе своите към победата още от първата минута, когато асистира за гола на Фабрицио, с който „Тенекс“ поведоха с 1:0. Вторият гол за „тенексите“ стана истински шедьовър. Бившият професионален играч – Росен Каптиев, спиря с гърди топката и стреля със задна ножица. Коженото кълбо направи красива парабола на високо и влезе неспасяемо точно под гредата за 2:0. Противникът успя да върне едно попадение за 2:1, след което „Тенекс“ вкара за 3:1. Съдиите се намесиха и отсъдиха две спорни дузпи за противника, с реализирането на които резултата беше изравнен за 3:3 в редовното време. Последваха две продължения по пет минути, като във второто „Тенекс“ вкара гол за крайния резултат 4:3.