????????????????????????????????????

Благой Иванов заедно с Пламен Паскалев и Красимир Младенов – Бореца

Точно 9:33 минути бяха напълно достатъчни на Благой Иванов – Багата да откаже Дерик Мемен от мераците му за световната титла в тежка категория във веригата WSOF. Не беше изтекла първата минута на мача и Багата направи серия от крушета, които разкървавиха носа на Пещерния човек. Преди края на втората минута българинът повтори серия от удари. Мемен усети силата на Багата и се опита да го разконцентрира, като го предизвикваше. Българският юнак не се подведе по актьорските движения на американеца и продължи концентрирано да го удря. В началото на втория рунд Мемен се престраши да атакува Иванов, но си остана с опита. Багата не го чака много и с едно ляво круше го свали на земята и продължи да го налага. В този момент реферът прекрати срещата и вдигна ръката на българина. Припомняме ви, че това е тринайста победа на Благо и втора в WSOF. Багата има още две битки в клетката по договор с тази федерация.