Голмайсторът Андон Ценов

????????????????????????????????????

Стоян Стойчев поздравява Андон Ценов

„Левски“ (Чикаго) победи с 3:1 „Рейнджърс“ (Чикаго) в мач от „бялата“ дивизия за над 30-годишни на Премиер Сокър Лийг. „Сините“ играха в мача с резервните жътло-малинови екипи. Първото попадение за „Левски“ отбеляза левият бек Стефан Златев, който засече от въздуха центриране на Георги Николов на задната греда за 1:0. Първото полувреме завърши при този резултат. Десет минути след началото на втората част Георги Георгиев подаде хубав пас през центъра на натурализирания румънец Едуард Чира, той овладя на гърди и влезе в накзателното поле стреля моментално и покачи на 2:0. В средата на втората част завърналият се след контузия Андон Ценов излезе на добра позиция за обстрел, ударът му беше избит първоначално, но при втория опит успя да реализира за 3:0. В края на мача шотландците вкараха почетно попадение за 3:1. За „Левски“ дебютира навършилият 30-години Георги Николов, който затвърди мнението на безцеремонен защитник с добрите си изяви на терена.

Дебютантът Георги Николов

„Обикновенно мачовете с този съперник са ни оспорвани. Но този път ние контролирахме срещата от началото до края и победихме заслужено. Всички играчи се представиха на ниво. Надявам се, да сме излезли вече от този срив в последните мачове и пак да се върнем в печелившия коловоз. Все още нищо не е загубено, можем пак да станем първи, трябва да си вярваме и във всеки двубой да играме за победа. Има още много мачове.“, каза мениджърът на „Левски“ (Чикаго) Пламен Бежански – Газдата.

Този петък (03 юли) от 7:00 часа централно американско време на Олимпик Парк в Шамбург (игрище номер 1), „Левски“ (Чикаго) играе за Суперкупата с „България“.