Юношата на „Левски“ София – Николай Трифонов02

Голмайсторът Стоян Стойчев

„Левски“ Чикаго победи с 9:2 „Румъния“, в мач от шести кръг на първенството в зала за над 30-сет годишни. В първия мач, помежду си двата отбора завършиха наравно 4:4, но „сините“ си взеха поука и не оставиха съмнение, че са по-добрия отбор. Почти целият състав на „сините“ се разписа за резултатната победа.
„В началото румънците ни дадоха отпор, но този път не се поведохме по тяхната игра. Играхме умно, а и бяхме по-добре организирания отбор. Съперникът имаше по-малко смени и умората също си каза думата. Второто полувреме владеехме изцяло мача“, каза най-постоянния играч на „Левски „Чикаго – Димитър Стойков.03

Голмайсторите Стоян Трендафилов и Здравко Кюров

Новоучредената девизия в зала, за над 30-сет годишни, се съорганизира и ръководи от най-старата футболна лига NSL (National Soccer League 1919) и най-силната при над 30-сет годишните PSL (Premier Soccer League 1980), под шапката на ISSA (Illinois State Soccer Association 1916). Шесте отбора съучредители: „Адриа“ (Хърватия); „Рейнджърс“ (Шотландия); „Старе Бики“ (Полша); „Торино“ (Перу); „Румъния“ и българският „Левски“ (Чикаго) играят три пъти помежду си. Мачовете стартираха през първия петък на декември 2014-та година и ще продължат до 20-ти март тази година.