В поредния кръг от първенството за над 30-годишни в Премиерлигата, “Левски” Чикаго победи с 4:0 “Интернационал”. “Сините” успяха да си върнат за загубата в първия мач между двата тима, когато италианците излъгаха българите с 4:2. В 42-та минута Кристиян Цветков навърза няколко противници и с топовен удар заши първото попадение в мрежата на съперника.

Голмайсторът Кристиян Цветков

В началото на втората част капитанът Стефан Златев отбеляза за 2:0 директно от пряк свободен удар. Малко след това, отново той направи резултата класически 3:0. Златев финтира двама защитници и стреля през трети. Прецизният удар нацели долу ниско страничната греда и коженото кълбо влезе елегантно зад гол линията. Крайният резултат 4:0 оформи лявото крило Ангел Баков.

Капитанът Стефан Златев отбеляза две попадения

“Много съм щастлив и доволен от победата. Само този противник не бяхме побеждавали този сезон. Организацията за мача я направихме заедно с Ивайло Баташки”, коментира играещият треньор на “Левски” Чикаго – Николай Василев.

„Сините“ се радват на поредния гол

В оставащите общо пет мача до края на шампионата българите се нуждаят от една победа, за да спечелят за шести пореден път шампионската титла.

Голмайсторът Ангел Баков

Тази неделя (22 септември) от 9:00 часа сутринта на адрес: Connelly Park, Schaumburg, 64 N Azalea Drive, Schaumburg, IL, 60193, “Левски” гостува на силния тим на “Оасу”. Припомняме ви, че в първата среща “сините” победиха трудно румънците с 2:1.