Поздравления за голмайстора Ивалин Гунчев

„Миньор“ (Чикаго) победи с 3:1 италианския тим „Интернационал 1996“ в мач от първенството на майсторската група в Метрополитан Сокър Лийг. „Чуковете“ получиха гол от дузпа в 21-минута, след като вратаря Мартин Митев фаулира италианския нападател. Десет минути по-късно в наказателното поле на противника с поредица от финтове Антонио Цанков вкара за 1:1. В края на полувремето Андрей Василев направи добръ рейт и изведе Иали Гунчев фронтално срещу вратата от гранцатта ана наказатерлното поле и в долния ляв ъгъл на вратата за 2:1. Второто полувреме Антонио Цанков със самостоятелен пробив и неспасяем удар, топката премина през ръцете на вратаря.

01

„Жълто-черните“ се радват на гола

„Изиграхме един добър мач, срещу отбор който е един от конкурентите ни за оставане групата. Момчетата играха много разумно и успяха да оползотворят головите ситуации, които създадохаме. Също така не позволиха на противника да направи нещо по-серизоно пред нашата врата. Така, че мача беше много добър за нас и заслужено победихме“, каза след мача старши треньора на „Миньор“ (Чикаго) – Цветан Йончев.

03

Топнападателят Антонио Цанков

Тази неделя от 3:00 часа следобяд на Schwaben Center, 201 Weiland Rd, Buffalo Grove 60089, „Миньор“ (Чикаго) гостува на „Викингите“. Припомняме ви, че през първия полусезон двата отбора завършиха наравно 0:0.