Голмайсторът Стоян Стойчев06

Корнер пред „синята“ врата

„Левски“ (Чикаго) постигна изразителна победа с 4:1 срещу „Реал“ 1957, в четвърти кръг на „бялата“ дивизия на Премиер Сокър Лийг за над 30-годишни. Пет минути след началото на мача, румънецът Едуард Чира отбеляза за 1:0. Малко по-късно „реалци“ изравниха за 1:1. Секунди преди края на първата част, румънецът Габриел Димитреску – Габи, изненада вратаря с удар от далеч за 2:1. С подновяването на играта, Димитър Стойков тресна страничната греда. В тази ситуация Стоян Стойчев се оказа най-добре пласиран и вкара за 3:1. Послeдения гол за „сините“ вкара третияt румънец в състава – Разван Доробанту. „Левски“ (Чикаго) 2014 е на трето място във временното класиране с две победи, един равен и една загуба.

02

Голмайсторът Разван Доробанту

„Връщаме се на победния път и гледаме към защита на титлата и купата от миналата година. В началото, противникът играеше равностойно, но след почивката свалиха гарда. Добър мач за натурализираните румънци“, каза след мача капитанът на „Левски“ (Чикаго) – Александър Карабелски.

05Голмайсторът Габриел Димитреску-Габи

Тази неделя (07 юни) от 9:30 часа сутринта, на адрес: 1750 Techny Rd, Northbrook, IL 60062, „Левски“ приема гръцкия тим „АЕК“ (Чикаго).