В поредния кръг от първенството на Премиер лигата, при над 30-годишните, “Левски” Чикаго показа класата си. Сините постигнаха брутален успех, като отнесоха с 8:0 домакините от “Стари Бики” 1983.

През първата част във вратата на поляците по два гола отбелязаха бившият играч на “Партизан” Белград – Владимир Вукайлович и угандецът Чарлс Вассава.

Угндецът Чарлс Вассава отбеляза два гола

През второто полувреме по един гол отбелязаха сърбинът Никола Славуевич и другият угандец в “Левски” – Фредерик Кабуйе. Две попадения за разгрома добави златната резерва Борислав Огнянов.

Двамата голмайстори Борислав Огнянов (с лице) и Владимир Вукайлович

Единият от двата гола на Огнянов беше истински шедьовър. Той изпълни перфектна задна ножица и обра паяжината в горния десен ъгъл. Асистенцията от ъглов удар направи другият голмайстор Чарлс Вассава.